Skontaktuj się z nami

Szukaj kontaktu według nazwy

» Zarząd

Dariusz Zajączkowski

Dariusz Zajączkowski

Prezes Zarządu

T: +48 56 471 10 10
E: dzajaczkowski@donoria.pl

Hubert Kowalewski

Hubert Kowalewski

Członek Zarządu

T: +48 56 471 10 10
E: hkowalewski@donoria.pl

Marian Lewandowski

Marian Lewandowski

Członek Zarządu
Dyrektor Biura Handlowego

T: +48 56 471 10 10
E: mlewandowski@donoria.pl

Dominik Stachiewicz

Dominik Stachiewicz

Członek Zarządu
Dyrektor Biura Kontaktów Międzynarodowych i Reasekuracji

T: +48 22 314 71 47
E: dstachiewicz@donoria.pl

» Dyrektorzy przedstawicielstw

Oktawiusz Wieliński

Oktawiusz Wieliński

Bydgoszcz
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 52 345 50 10
K: +48 510 262 645
E: owielinski@donoria.pl

Aneta Jaskuła

Aneta Jaskuła

Kalisz
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 62 753 31 33
K: +48 507 175 137
E: ajaskula@donoria.pl

Aleksandra Szymecka

Aleksandra Szymecka

Katowice
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 32 700 37 71
K: +48 515 668 127
E: aszymecka@donoria.pl

Karolina Stermach

Karolina Stermach

Kielce
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 41 300 01 36
K: +48 517 245 858
E: kstermach@donoria.pl

Wojciech Styk

Wojciech Styk

Lublin
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 81 451 17 29
K: +48 781 222 630
E: wstyk@donoria.pl

Anna Karauda-Jarzębińska

Anna Karauda-Jarzębińska

Łódź
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 42 612 13 00
K: +48 668 340 740
E: akarauda@donoria.pl

Aleksander Siejak

Aleksander Siejak

Poznań
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 61 671 32 54
K: +48 501 537 598
E: asiejak@donoria.pl

Aneta Wójtowicz

Aneta Wójtowicz

Rzeszów
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 17 853 91 01
K: +48 669 703 333
E: awojtowicz@donoria.pl

Dominik Stachiewicz

Dominik Stachiewicz

Warszawa
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 22 314 71 47
E: dstachiewicz@donoria.pl

Radosław Just

Radosław Just

Wrocław
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 71 307 18 27
K: +48 503 120 056
E: rjust@donoria.pl

Izabela Szynkarzyńska

Izabela Szynkarzyńska

Zielona Góra
Dyrektor Przedstawicielstwa

T: +48 68 455 24 25
K: +48 607 324 900
E: iszynkarzynska@donoria.pl

» Centrala

Donoria S.A. (Centrala)

Donoria S.A. (Centrala)

Sekretariat
ul. Wielkie Garbary 7a, 87-100 Toruń

T: +48 56 471 10 10
K: fax +48 56 471 10 20
E: donoria@donoria.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby poprawić Państwa doświadczenia jako użytkowników. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa urządzeniu. Więcej informacji w zakładce Polityka cookies